Rehber

DİKİLİ ZİRAAT ODASI BAŞKANLIĞI

Oda Adı : DİKİLİ ZİRAAT ODASI BAŞKANLIĞI
Yönetim Kurulu Başkanı : ÖNDER ACAR
Meclis Başkanı :NİHAT CEZMİ GÜREL
Genel Sekreter : ORHUN YAĞIN
Adres : İSMETPAŞA MAHALLESİ ŞEHİT SAMİ AKBULUT CADDESİ HAKKI ERMERDAN APARTMANI NO:48  KAT:1 DAİRE:1
Telefon/Faks : 0232 671 96 41 / 0232 6719641
E-posta : [email protected]
Oda Sekreteri :ÇAĞLA ER

DİKİLİ ZİRAAT ODASI BAŞKANLIĞI Türkiye Ziraat Odaları Birliği’ne bağlı 6964 sayılı Kanun kapsamında faaliyet gösteren kamu kurumu niteliğinde bir sivil toplum örgütüdür.

DİKİLİ ZİRAAT ODASI BAŞKANLIĞI hizmet bölgesinde tarımsal faaliyette bulunan tüm gerçek ve tüzel kişilerin ziraat odasına kayıt olması zorunludur. Çiftçi Belgesi alabilmek için istenilen evraklara buradan ulaşabilirsiniz.

Tarımda kendi nam ve hesabına çalışanlar 5510 sayılı Kanun’un 4/b kapsamında tarım sigortalısı olmaktadır. Tarım Bağkur’unu başlatmak için ziraat odasına kayıt olmanız gereklidir. Sosyal Güvenlik İşlemleri ile ilgili olarak buradan bilgi alabilirsiniz.

5 1 oy verildi
İçeriğe Puan Verin
Bildirim
Bildir
2 Yorum
Yeniden Eskiye
Eskiden Yeniye Çok Oylananlar
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüle

Ben Salihleraltında oturuyorum Ziraat odasını defalarca aradığım halde ulaşamadım acaba bahçeye ekmek amacıyla zeytin ve diğer ağaçların fidelerinden alabilir miyim

Merhaba Serap Hanım. Yeni hizmet binamıza geçtiğimiz için telefon ve nakil işlemlerimizi henüz gerçekleştiremedik. Fidan siparişlerimiz için en yakın zamanda çiftçilerimize mesaj yolu ile ulaşacağız. İlginiz için teşekkürler.
İletişim için 0544 909 00 25 numarayı arayabilirsiniz.

Last edited 1 yıl önce by Orhun
Başa dön tuşu