Rehber

AMASYA ZİRAAT ODASI BAŞKANLIĞI

Oda Adı : AMASYA ZİRAAT ODASI BAŞKANLIĞI
Yönetim Kurulu Başkanı : MEHMET BAŞ
Genel Sekreter : ŞEBNEM ÖZBİLEN
Adres : DERE KOCACIK MAH. FERİT YILDIRIM SK. GÖKÇE APT. NO :3 AMASYA
Telefon/Faks : 0358 2181396 / 0358 2181396
E-posta : amasya@tzob.org.tr

AMASYA ZİRAAT ODASI BAŞKANLIĞI Türkiye Ziraat Odaları Birliği’ne bağlı 6964 sayılı Kanun kapsamında faaliyet gösteren kamu kurumu niteliğinde bir sivil toplum örgütüdür.

AMASYA ZİRAAT ODASI BAŞKANLIĞI hizmet bölgesinde tarımsal faaliyette bulunan tüm gerçek ve tüzel kişilerin ziraat odasına kayıt olması zorunludur. Çiftçi Belgesi alabilmek için istenilen evraklara buradan ulaşabilirsiniz.

Tarımda kendi nam ve hesabına çalışanlar 5510 sayılı Kanun’un 4/b kapsamında tarım sigortalısı olmaktadır. Tarım Bağkur’unu başlatmak için ziraat odasına kayıt olmanız gereklidir. Sosyal Güvenlik İşlemleri ile ilgili olarak buradan bilgi alabilirsiniz.

0 0 oy verildi
İçeriğe Puan Verin
Bildirim
Bildir
2 Yorum
Yeniden Eskiye
Eskiden Yeniye Çok Oylananlar
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüle

Ziraat odasından telefonuma bilgi mesajı geldi TMO arpa alımı başladı diye, biçtirdiğimiz arpa arabada yüklü duruyor Arpa buğday satımı için bir haftadır TMO dan randevu alamıyoruz

Cks yada ziraat odalarına kayıt yaptırmak isteyenlere 21 mayısa gün veriliyor. Millet koyun gibi bekliyor. 1 saattir bir kişinin işi bile yapılmıyor. Neymiş sistem zayıf kardeşim zayıfsa hizlandir. Yada bize randevu verin çok mu zor millet 1 gününü sizemi harciyacak haftanın diğer günleri bu işlem ler neden yapılmıyor.

Başa dön tuşu